Asfalt Müteahhitleri Derneği
2. Argus İran Bitüm Konferansı

17-18 Nisan 2017, Tahran, İran

Küresel çapta ham petrol, petrol ürünleri, LPG, doğal gaz, kömür, emisyonlar, bioenerji, petrokimyasallar, metaller ve ulaştırma endüstrileri hakkında analizler yapan, fiyat verileri sağlayan, danışmanlık hizmeti veren ve konferanslar düzenleyen ARGUS firması tarafından 17-18 Nisan 2017 tarihlerinde Tahran, İran’da 2. Argus İran Bitüm Konferansı düzenlenecektir.

İran; petrol ürünlerinin en büyük üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olup, ekonomik yaptırımların kaldırılmasıyla bölgesel ve uluslararası ticaret yapanlar, farklı sınıflardaki bitümlerin ithalat ve ihracatı için İran ile çalışmaya başlamışlardır.

2. Argus İran Bitüm Konferansı; Orta Doğu, Asya, Afrika ve Avrupa’daki bitüm üreticileri, uluslararası tedarikçilerin, tüccarların, distribütörlerin, nakliye ve lojistik firmaların bir araya geleceği ve İran’daki yaptırımların kaldırılmasından sonra endüstrideki fırsatları birinci elden keşfedebilecekleri ve iletişim ağı kurabilecekleri bir platform sağlayacaktır.

Konferans hakkında detaylı bilgiye ve online kayıt formuna  http://www.argusmedia.com/events/argus-events/middle-east/argus-iran-bitumen-conference/home/ adresinden ulaşılabilinir.

 

 

6. Eurasphalt & Eurobitume Kongresi’ne Bildiri Özeti Göndermek için Süre 30 Kasım’da Doluyor


HABERLER