Asfalt Müteahhitleri Derneği
2. İran Bitüm/Asfalt Forumu- IrB2017

2. İran Bitüm/Asfalt Forumu- IrB2017, asmüd, asfalt müteahhitleri derneği,

Tüm dünyada çeşitli iş kolları ile ilgili etkinlikler düzenleyerek endüstriler hakkındaki en son gelişmelerin ve stratejilerin bağımsız bir ortamda ele alınmasını sağlayan ve küresel iş iletişim ağı yaratan Conference Connection firması tarafından 5-6 Eylül 2017 tarihlerinde Tahran’da 2. İran Bitüm/Forumu-IrB2017 düzenlenecektir.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda İran Bitüm/Asfalt Forumu için desteği talep edilen ASMÜD, Forumu üyelerine duyurarak ve konuşmacı olarak yer alarak söz konusu etkinliğe destek olacak.

Pasargad Oil Co. ve Jey Oil Refining Co. firmaları tarafından evsahipliği yapılacak olan ve teması “Sektörün Yolculuğu: Gelişen Fırsatlar ve Karşılaşılan Zorluklar” olarak belirlenen konferansta, ağırlıklı olarak bitüm piyasasındaki değişimler ile bu değişimlere bağlı olarak gelişen fırsatlar ve karşılaşılan zorluklar ele alınacak. Üreticiler, rafineciler, nakliyeciler, danışmanlar, müteahhitler ve yol otoriteleri arasında seçkin bir iletişim ağı oluşmasını sağlayacak konferansa ASMÜD Genel Koordinatörü Gülay Malkoç davetli konuşmacı olarak katılacak. Malkoç yapacağı sunumda bitümde parafin içeriği ve performansa etkisi, yeni yol bakım tekniği “kendi kendini iyileştirme” ve Türkiye asfalt endüstrisi hakkında bilgi verecek.

Conference Connection tarafından Afrika, Asya ve Orta Doğu’da başarıyla düzenlenen konferanslar serisinin bir parçası olan IrB2017 hakkında detaylı bilgiye http://www.cconnection.org/events/irb2017/ adresinden ulaşılabilinir.

 

6. Eurasphalt & Eurobitume Kongresi’ne Bildiri Özeti Göndermek için Süre 30 Kasım’da Doluyor


HABERLER