Asfalt Müteahhitleri Derneği
Argus Avrupa Bitüm ve Asfalt 2018 Konferansı, 22-24 Mayıs 2018, Porto

Argus Avrupa Bitüm ve Asfalt 2018 Konferansı, 22-24 Mayıs 2018, Porto

Argus firması tarafından düzenlenen Avrupa Bitüm ve Asfalt Konferansı’nın dokuzuncusu bu yıl 22-24 Mayıs 2018 tarihlerinde Portekiz’in Porto şehrinde gerçekleştirilecektir.

Asfalt ve bitüm endüstrisinin tüm taraflarını bir kez daha bir araya getirecek olan Konferansta endüstrideki son gelişmeler ele alınacak ve aşağıdaki sorulara yanıt aranacaktır. 

·         IMO (Uluslararası Denizlik Örgütü) denizcilikte kullanılan fuel oil’deki kükürt oksit limitini düşürdüğünden rafinerizasyon sistemi değişecektir. Bitüm üreten rafineriler teknolojilerini bu değişikliğe nasıl uyumlu hale nasıl getireceklerdir?

·         IMO’nun yaptığı bu değişiklik taşımacılık endüstrisini nasıl etkiliyor ve firmalar altyapılarını bu sisteme uyumlu hale getirmek için neler yapıyorlar?

·         IMO’nun yaptığı değişiklikten dolayı oluşabilecek vakum kalıntısındaki azalma bitümün kullanılabilirliğini nasıl etkileyecektir?

·         Kamu yatırımlarını artırmaya yönelik olarak asfaltın imajını nasıl değiştirebiliriz?

Konferansa konuşmacı olarak davet edilen Genel Koordinatörümüz Gülay Malkoç, bitüm kaynaklı sorunlara yönelik olarak kendini iyileştiren bitüm teknikleri hakkında bir sunum yapacaktır.

Konferans hakkında detaylı bilgiye http://www.argusmedia.com/events/argus-events/europe/argus-europe-bitumen/ adresinden ulaşılabilinir.

6. Eurasphalt & Eurobitume Kongresi’ne Bildiri Özeti Göndermek için Süre 30 Kasım’da Doluyor


HABERLER